KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14752102
nr 1475 2102
Barbro Brange
(1931-2021), Sverige
Oljemålning, Fiskebodar. Signerad. Olja på duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 50x58 cm
Barbro Brange Skogum, svensk bildkonstnär född 1931, död 2021.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 juni 2022
kl 18:56:37
1/6 18:37:55
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Barbro Brange
Läs mer om Barbro Brange